nový e-shop

Realizácie

Toto je portfólio našich zrealizovaných prevádzok, môžete sa inšpirovať a dostať nové nápady pre Vašu prevádzku prípadne nájsť inšpiráciu kam si cez víkend zájsť na dobrú večeru. Naše realizácie môžete nájsť taktiež pomocou malej reklamy na vstupných dverách, ktorá poukazuje na našu spoluprácu s touto prevádzkou. Na našej webstránke môžete nájsť priebeh realizácie projektov, fotky priamo z kuchyne odkiaľ Vám príde na stôl Vaše obľúbené jedlo.

Realizácie

HOTEL APHRODITE – APOLÓN

Pri realizácii projektu bol jasný zámer vybudovať priestor vhodný pre eventy a taktiež zabezpečiť pohodlné občerstvenie pre hostí, ktorí navštívili vodný svet areálu SPA Aphrodite. Stravovanie je zabezpečené formou bufetu, ale taktiež formou à la carte. Súčasťou je otvorená kuchyňa, tzv. front cooking, kde klienti môžu priamo sledovať prípravu jedál.

Realizácie

CREPERIA PROSECCHERIA SPAGO

Prevádzka Spago je odzrkadlením skúseností investora v gastronómii. Jasný zámer s presnou špecifikáciou každého detailu bol neoceniteľný pri realizácii. Otvorenie prevádzky Spago prebehlo začiatkom leta 2018,  čo prinieslo opäť vyššiu kvalitu služieb na Žilinský Bulvár.

Realizácie

HOTEL APHRODITE – CABARET

Cabaret Aphrodite – exkluzívny priestor pre korporátne eventy, ubytovaných hosťov i verejnosti pre rôzne zábavné spoločenské podujatia. Cabaret je výstižný použitím najkvalitnejších materiálov a technologického vybavenia so zameraním na najnáročnejších klientov.

Postup realizácie

Ako to funguje

V nasledujúcich riadkoch sme Vám zhrnuli postup prípravy a realizácie každého projektu od jeho začiatku až po odovzdanie.

Každý projekt si vyžaduje osobný prístup a množstvo času venovaného jeho príprave, ktorý sa pretaví do výslednej kvality kuchyne a ergonómie pracovného priestoru pre personál. Ako prvé je veľmi dôležité nadviazať s Vami, naším zákazníkom, vzťah so vzájomným rešpektom. Pri osobnej konzultácii si prejdeme celú myšlienku investora, doplníme naše návrhy a odporúčania pre skvalitnenie projektu a môžeme začať pracovať na prvotnej štúdii ktorá nám sama ukáže nedostatky ktoré sme prehliadli.

zadanie projektu

Každý projekt začína zadaním a vytvorením potrebnej projektovej dokumentácie.

riešenie projektu

Po zadaní projektu prichádza na rad práca našich projektantov, ktorí vytvoria detailne spracovanú projektovú dokumentáciu, ktorá sa môže skladať z prvotnej štúdie, kompletného projektu gastronómie, projekty rozvodov inžinierských sietí v daných priestoroch pre profesistov a taktiež aj z vizualizácie projektu.

Realizácie

realizácia projektu

Po zhotovení projektovej dokumentácie a jej odsúhlasení investorom prichádza na rad realizácia. Každý projekt má prideleného vedúceho projektu, ktorý má na starosti všetky detaily ohľadom realizácie – od prvotných stretnutí s profesistami cez zameranie inžinierskych sietí na prevádzke, každodennú komunikáciu so zákazníkom a profesistami až po jej odovzdanie.

odovzdanie projektu

Po vyriešení všetkých detailov a dosiahnutí vzájomnej spokojnosti s projektom prichádza na rad zadanie projektu. Záleží od typu a náročnosti daného projektu, každý si vyžaduje mierne odlišný postup.

máte otázky? kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo na nižšie uvedených telefónnych číslach. Zakladáme si na kvalitnej komunikácii a uprednostňujeme osobný kontakt, neváhajte si snami dohodnúť osobné stretnutie a prejsť si všetky Vaše požiadavky.