nový e-shop

Realizácie

Prezrite si portfólio našich realizovaných prevádzok, pri ktorých sa môžete inšpirovať pre tú Vašu, prípadne nájsť inšpiráciu kam si cez víkend zájsť na dobrú večeru s vedomím kvalitne spracovanej kuchyne a odborného personálu. Naše realizácie môžete nájsť taktiež pomocou malej reklamy na vstupných dverách , ktorá poukazuje na našu spoluprácu s touto prevádzkou, pričom si na našej webstránke môžete prezrieť priebeh realizácie projektu aj skutočné fotky priamo z kuchyne odkiaľ Vám príde na stôl Vaše obľúbené jedlo.

Realizácie

HOTEL APHRODITE – APOLÓN:

Pri realizácii projektu bol jasný zámer vybudovať priestor vhodný pre eventy a taktiež zabezpečiť pohodlné občerstvenie pre hostí, ktorí navštívili vodný svet areálu SPA Aphrodite. Stravovanie je zabezpečené formou bufetu, ale taktiež formou à la carte. Súčasťou je otvorená kuchyňa, tzv. front cooking, kde klienti môžu priamo sledovať prípravu jedál.

Realizácie

CREPERIA PROSECCHERIA SPAGO:

Prevádzka Spago je odzrkadlením skúseností investora v gastronómii. Jasný zámer s presnou špecifikáciou každého detailu bol neoceniteľný pri realizácii. Otvorenie prevádzky Spago prebehlo začiatkom leta 2018,  čo prinieslo opäť vyššiu kvalitu služieb na Žilinský Bulvár.

Realizácie

HOTEL APHRODITE – CABARET:

Cabaret Aphrodite – exkluzívny priestor pre korporátne eventy, ubytovaných hosťov i verejnosti pre rôzne zábavné spoločenské podujatia. Cabaret je výstižný použitím najkvalitnejších materiálov a technologického vybavenia so zameraním na najnáročnejších klientov.

Postup realizácie

Ako to funguje

V nasledujúcich riadkoch sme Vám zhrnuli postup prípravy a realizácie každého projektu od jeho začiatku až po odovzdanie.

Každý projekt si vyžaduje osobný prístup a množstvo času venovaného jeho príprave, ktorý sa pretaví do výslednej kvality kuchyne a ergonómie pracovného priestoru pre personál. Ako prvé je veľmi dôležité nadviazať s Vami, naším zákazníkom, vzťah so vzájomným rešpektom. Pri osobnej konzultácii si prejdeme celú myšlienku investora, doplníme naše návrhy a odporúčania pre skvalitnenie projektu a môžeme začať pracovať na prvotnej štúdii ktorá nám sama ukáže nedostatky ktoré sme prehliadli.

zadanie projektu

Každý projekt začína zadaním a vytvorením potrebnej projektovej dokumentácie.

riešenie projektu

Po zadaní projektu prichádza na rad práca našich projektantov, ktorí vytvoria detailne spracovanú projektovú dokumentáciu, ktorá sa môže skladať z prvotnej štúdie, kompletného projektu gastronómie, projekty rozvodov inžinierských sietí v daných priestoroch pre profesistov a taktiež aj z vizualizácie projektu.

Realizácie

realizácia projektu

Po zhotovení projektovej dokumentácie a jej odsúhlasení investorom prichádza na rad realizácia. Každý projekt má prideleného vedúceho projektu, ktorý má na starosti všetky detaily ohľadom realizácie – od prvotných stretnutí s profesistami cez zameranie inžinierských sietí na prevádzke, každodennú komunikáciu so zákazníkom a profesistami až po jej odovzdanie.

odovzdanie projektu

Po vyriešení všetkých detailov a dosiahnutí vzájomnej spokojnosti s projektom prichádza na rad zadanie projektu. Záleží od typu a náročnosti daného projektu, každý si vyžaduje mierne odlišný postup.

máte otázky? kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo na nižšie uvedených telefónnych číslach. Zakladáme si na kvalitnej komunikácii a uprednostňujeme osobný kontakt, neváhajte si snami dohodnúť osobné stretnutie a prejsť si všetky Vaše požiadavky.