nový e-shop

O nás

Našim krédom pri každom zákazníkovi je jeho maximálna spokojnosť, či už ide o osobné stretnutia, obchodné alebo servisné služby.

V oblasti gastronómie pôsobíme 25 rokov. Sme tím ľudí s vášňou ku gastronómii – v oblasti kvalitného spracovania prevádzky a rovnako vo výslednom produkte každého z Vás. Teší nás, že sa môžeme podieľať na splnení Vašich snov a uľahčiť celý proces.

diskrétny prístup

Ku každému zákazníkovi pristupujeme zodpovedne a ohľaduplne s ohľadom na jeho požiadavky.

osobný kontakt

Zakladáme si na kvalitných pracovných vzťahoch. Naši obchoďáci si radi s Vami prekonzultujú každý projekt osobne, pri dobrej káve priamo u nás v podniku.

Technológie

Firmám ponúkame náhradné diely na takmer všetky značky dostupné na našom trhu. Dodacia doba 1-2 dni od objednávky.

Zmluvné výhody

Naším zákazníkom ponúkame zmluvné výhody ktoré prinášajú kvalitnú spoluprácu.

Projekcia

Neoddeliteľná súčasť prípravy novej prevádzky.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v realizácii prevádzok, od návrhu až po odovzdanie, Vám vieme ponúknuť poradenstvo a prípravu projektovej dokumentácie, k novej prevádzke prípadne rekonštrukcii tej pôvodnej. Naším cieľom je priniesť Vám projekt na mieru, ktorý vždy odzrkadľuje Vaše požiadavky, je prispôsobený daným priestorom, cieľovej skupine a taktiež maximalizovaniu prínosov z investície. Je pre nás dôležité aby náš zákazník prevádzkoval úspešný podnik s bezstarostnou návratnosťou a tým prinášal stále vyššiu kvalitu gastronómie na Slovensku.

„Našim cieľom v oblasti projekcie je prinášať vyššiu kvalitu gastronómie zákazníkom. Vďaka kvalitnej a včasnej príprave všetkých detailov Vám vieme ušetriť množstvo času pri realizácii a samotnom prevádzkovaní Vášho podniku.“

–Bc. Radoslav Kasák

Technológie

Neváhame o sebe povedať, že patríme k špičke na trhu v oblasti gastronomického servisu.

Gastronomickým zariadeniam sa venujeme viac ako 25 rokov. Za tento čas sme nazbierali nenahraditeľné množstvo skúseností, vďaka ktorým Vám každodenne pomáhame k napredovaniu a bezproblémovému fungovaniu Vašej prevádzky. V oblasti technológií pôsobíme taktiež na veľkoobchodnom trhu, pre realizačné firmy ponúkame veľkoobchodný tovar od vybavenia kuchyne, cez zariadenia až po náhradné diely.

znalosti

vždy pripravení poradiť

dokumentácia

dostupná dokumentácia k takmer všetkým značkám na našom trhu

dostupnosť

vďaka dobrej polohe na SR vieme zabezpečiť rýchle doručenie zásielok

kvalita

vždy dbáme na spokojnosť zákazníkov

Servis

Našim zákazníkom sa vždy snažíme výjsť maximálne v ústrety a riešiť všetky nahlášky do 48h. Urgentné zásahy vždy uprednostňujeme, pretože veľmi dobre chápeme, aké dôležité je pre Vás aby všetko fungovalo tak, ako má.

Disponujeme množstvom náhradných dielov skladom na všetky značky s ktorými spolupracujeme. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu odbornosť našich technikov vďaka dlhoročným skúsenostiam a taktiež pravidelným školeniam.

Firmám ponúkame náhradné diely na takmer všetky značky dostupné na našom trhu. Dodacia doba 1-2 dni od objednávky.

Servis

+421 911 530 794

naše produkty

Vogue BUFFALO Robot Coupe Liebherr Polar Taxon Bertos Winterhalter Retigo

máte otázky? kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo na nižšie uvedených telefónnych číslach. Zakladáme si na kvalitnej komunikácii a uprednostňujeme osobný kontakt, neváhajte si snami dohodnúť osobné stretnutie a prejsť si všetky Vaše požiadavky.